Description
APEX 2 GEAR DIFF OUTDRIVES
Team Associated Apex2 Gear Differential Outdrives. This replacement outdrive set is intended for the Team Associated Apex2. Package includes four differential outdrives.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
Description
SpecificationsAPEX 2 GEAR DIFF OUTDRIVES
Team Associated Apex2 Gear Differential Outdrives. This replacement outdrive set is intended for the Team Associated Apex2. Package includes four differential outdrives.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
APEX 2 GEAR DIFF OUTDRIVES
Team Associated Apex2 Gear Differential Outdrives. This replacement outdrive set is intended for the Team Associated Apex2. Package includes four differential outdrives.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
| SKU | ASS31884 |
| Barcode # | 784695318847 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock