On Sale
5% OFF
or 4 payments of $6.17 with
Info
Description
AR45P Portal Axle Housing (Rear)
Description
SpecificationsAR45P Portal Axle Housing (Rear)
AR45P Portal Axle Housing (Rear)
| SKU | AXI232023 |
| Barcode # | 605482689813 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |