On Sale
15% OFF
Description
Arm Shaft (6)
Description
SpecificationsArm Shaft (6)
Arm Shaft (6)
| SKU | HB-22018 |
| Barcode # | 4717677173925 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |