On Sale
5% OFF
Description
Arm Shaft M4x66, 4 Pcs 8SC
Description
SpecificationsArm Shaft M4x66, 4 Pcs 8SC
Arm Shaft M4x66, 4 Pcs 8SC
| SKU | HB-89014 |
| Barcode # | 4717677178982 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |