Team Corally - 48 DP Pinion - Short - Hard Anodised AL7075 - 30 Teeth - Shaft Dia. 3.17mm
SKU: C-70430
$15.21 4% off RRP
or 4 payments of $14.01 with
Info
Description
Plastic model of the Bell P-39 Q Airacobra in 1/72 scale. New tools, made in Poland.
Description
SpecificationsPlastic model of the Bell P-39 Q Airacobra in 1/72 scale. New tools, made in Poland.
Plastic model of the Bell P-39 Q Airacobra in 1/72 scale. New tools, made in Poland.
| SKU | AH70055 |
| Barcode # | 5902734373427 |
| Brand | Arma Hobby |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |