Arrma 6x42mm Black Steel Steering Post, 2pcs, AR340186
or 4 payments of $6.17 with
Info
Description
These 6 x 45mm Steel Steering Posts are the perfect spare parts or upgrade for your ARRMA 1/7 Fireteam 6S 4WD BLX Speed Assualt Vehicle (ARA7618), ARRMA 1/8 Outcast 6S BLX 4WD EXtreme Bash Stunt Truck (ARA8710), ARRMA 1/8 TALION 6S BLX 4WD EXtreme Bash Speed Truggy (ARA8707), and the ARRMA 1/8 TLR Tuned TYPHON 4WD Roller Buggy, Pink/Purple (ARA8306).
Description
SpecificationsThese 6 x 45mm Steel Steering Posts are the perfect spare parts or upgrade for your ARRMA 1/7 Fireteam 6S 4WD BLX Speed Assualt Vehicle (ARA7618), ARRMA 1/8 Outcast 6S BLX 4WD EXtreme Bash Stunt Truck (ARA8710), ARRMA 1/8 TALION 6S BLX 4WD EXtreme Bash Speed Truggy (ARA8707), and the ARRMA 1/8 TLR Tuned TYPHON 4WD Roller Buggy, Pink/Purple (ARA8306).
These 6 x 45mm Steel Steering Posts are the perfect spare parts or upgrade for your ARRMA 1/7 Fireteam 6S 4WD BLX Speed Assualt Vehicle (ARA7618), ARRMA 1/8 Outcast 6S BLX 4WD EXtreme Bash Stunt Truck (ARA8710), ARRMA 1/8 TALION 6S BLX 4WD EXtreme Bash Speed Truggy (ARA8707), and the ARRMA 1/8 TLR Tuned TYPHON 4WD Roller Buggy, Pink/Purple (ARA8306).
| SKU | ARA340186 |
| Barcode # | 5052127039444 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0530kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock