On Sale
5% OFF
SKU: ARA610052
Arrma 8x12x3.5mm 2RS Ball Bearing, 4pcs
$29.44
or 4 payments of $7.36 with
Info
Price Matchup
Description
These Ball Bearings 8x12x3.5mm (2RS) (4pcs) are compatible with the Arrma Granite Grom 1/18 4WD Monster Truck (ARA2102).
Read More...
Specifications
Description
Specifications
These Ball Bearings 8x12x3.5mm (2RS) (4pcs) are compatible with the Arrma Granite Grom 1/18 4WD Monster Truck (ARA2102).
Read More...
Description
These Ball Bearings 8x12x3.5mm (2RS) (4pcs) are compatible with the Arrma Granite Grom 1/18 4WD Monster Truck (ARA2102).
Specifications
| SKU | ARA610052 |
| Barcode # | 5052127045841 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ