On Sale
5% OFF
or 4 payments of $7.36 with
Info
Description
Arrma Aluminium RF Suspension Mount, Red, 8S BLX
Description
SpecificationsArrma Aluminium RF Suspension Mount, Red, 8S BLX
Arrma Aluminium RF Suspension Mount, Red, 8S BLX
| SKU | ARA330588 |
| Barcode # | 5052127033886 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |