On Sale
5% OFF
or 4 payments of $3.08 with
Info
Description
Arrma Cap Head Screw M4x30mm, 4pcs, 8S BLX
Description
SpecificationsArrma Cap Head Screw M4x30mm, 4pcs, 8S BLX
Arrma Cap Head Screw M4x30mm, 4pcs, 8S BLX
| SKU | ARA723430 |
| Barcode # | 5052127034265 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |