Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $15.00 with
Info
Description
These high-quality dBoots Hoons tyres are mounted on ARRMA 5-spoke wheels and are compatible with the Arrma 1/8 Infraction MEGA 4WD Resto-Mod Truck (ARA4215V3) and the Arrma 1/8 Vendetta 4WD 3S BLX All-Road Speed Racer (ARA4319V3).
Description
SpecificationsThese high-quality dBoots Hoons tyres are mounted on ARRMA 5-spoke wheels and are compatible with the Arrma 1/8 Infraction MEGA 4WD Resto-Mod Truck (ARA4215V3) and the Arrma 1/8 Vendetta 4WD 3S BLX All-Road Speed Racer (ARA4319V3).
These high-quality dBoots Hoons tyres are mounted on ARRMA 5-spoke wheels and are compatible with the Arrma 1/8 Infraction MEGA 4WD Resto-Mod Truck (ARA4215V3) and the Arrma 1/8 Vendetta 4WD 3S BLX All-Road Speed Racer (ARA4319V3).
| SKU | ARA550094 |
| Barcode # | 5052127041263 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.1050kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |