On Sale
5% OFF
Description
Arrma Dogbone 102mm, 1pc
Description
SpecificationsArrma Dogbone 102mm, 1pc
Arrma Dogbone 102mm, 1pc
| SKU | ARA310941 |
| Barcode # | 5052127032520 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |