On Sale
5% OFF
Description
Arrma Dogbone 116mm, AR310472
Description
SpecificationsArrma Dogbone 116mm, AR310472
Arrma Dogbone 116mm, AR310472
| SKU | ARAC4032 |
| Barcode # | 5052127007658 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |