On Sale
5% OFF
Description
Arrma Dogbone 135mm Kraton, AR310460
Description
SpecificationsArrma Dogbone 135mm Kraton, AR310460
Arrma Dogbone 135mm Kraton, AR310460
| SKU | ARAC4033 |
| Barcode # | 5052127007627 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0320kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |