On Sale
2% OFF
Description
Arrma Foam Pit Mat, 24" x 68"
Description
SpecificationsArrma Foam Pit Mat, 24" x 68"
Arrma Foam Pit Mat, 24" x 68"
| SKU | ARA840000 |
| Barcode # | 5052127042451 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.5250kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |