Description
These high-quality hinge pins provide direct replacement parts for your kit supplied items.FeaturesDurable steel for long-lasting performance - Precision manufactured for smooth operation and fast servicing SPECIFICATIONS: Diameter: 4mm Length: 63mmIncludes2 x Hinge Pin 4 x 63mm
Description
SpecificationsThese high-quality hinge pins provide direct replacement parts for your kit supplied items.FeaturesDurable steel for long-lasting performance - Precision manufactured for smooth operation and fast servicing SPECIFICATIONS: Diameter: 4mm Length: 63mmIncludes2 x Hinge Pin 4 x 63mm
These high-quality hinge pins provide direct replacement parts for your kit supplied items.FeaturesDurable steel for long-lasting performance - Precision manufactured for smooth operation and fast servicing SPECIFICATIONS: Diameter: 4mm Length: 63mmIncludes2 x Hinge Pin 4 x 63mm
| SKU | ARAC5027 |
| Barcode # | 5052127028103 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock