On Sale
3% OFF
SKU: ARA4315V4T2
Arrma Infraction 223S DSC 1/8 4X4 RTR Brushless All-Road Car, RTR, Black/Red
$579.99
or 4 payments of $145.00 with
Info
Price Matchup
Description
Description
Specifications
Description
Specifications
| SKU | ARA4315V4T2 |
| Barcode # | 5052127052139 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ