SKU: ARA723463
Arrma M2.5x20mm Cap Head Screw 10pcs - ARA723463
$10.00
or 4 payments of $2.50 with
Info
Price Matchup
Description
Arrma M2.5x20mm Cap Head Screw 10pcs
These high-quality Cap Head Screws provide ideal replacement parts for the Arrma Big Rock 6S 4X4 BLX Monster Truck (ARA7612).
Description
SpecificationsArrma M2.5x20mm Cap Head Screw 10pcs
These high-quality Cap Head Screws provide ideal replacement parts for the Arrma Big Rock 6S 4X4 BLX Monster Truck (ARA7612).
Description
Arrma M2.5x20mm Cap Head Screw 10pcs
These high-quality Cap Head Screws provide ideal replacement parts for the Arrma Big Rock 6S 4X4 BLX Monster Truck (ARA7612).
Specifications
| SKU | ARA723463 |
| Barcode # | 5052127044721 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ