K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
or 4 payments of $2.85 with
Info
Description
These high-quality stainless steel pins are the perfect spare part to keep in your RC tool box.FeaturesTough stainless steel for long-lasting durability and consistent performanceIncludes4 x Stainless Steel Pin - Diameter x Length - 2.5mm x 15.2mm - per pack
Description
SpecificationsThese high-quality stainless steel pins are the perfect spare part to keep in your RC tool box.FeaturesTough stainless steel for long-lasting durability and consistent performanceIncludes4 x Stainless Steel Pin - Diameter x Length - 2.5mm x 15.2mm - per pack
These high-quality stainless steel pins are the perfect spare part to keep in your RC tool box.FeaturesTough stainless steel for long-lasting durability and consistent performanceIncludes4 x Stainless Steel Pin - Diameter x Length - 2.5mm x 15.2mm - per pack
| SKU | ARAC5031 |
| Barcode # | 5052127030540 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |