Arrma Set Screw, 4x3mm, 10 Pieces, AR724403
or 4 payments of $2.85 with
Info
Description
These high-quality Set Screws are the perfect item to carry in your RC tool box.
Features
Super-tough steel material for long lasting durability - Precision manufactured threads for fast and easy fitting and removal
Includes
10 x M4x3mm Set Screws per pack
Description
SpecificationsThese high-quality Set Screws are the perfect item to carry in your RC tool box.
Features
Super-tough steel material for long lasting durability - Precision manufactured threads for fast and easy fitting and removal
Includes
10 x M4x3mm Set Screws per pack
These high-quality Set Screws are the perfect item to carry in your RC tool box.
Features
Super-tough steel material for long lasting durability - Precision manufactured threads for fast and easy fitting and removal
Includes
10 x M4x3mm Set Screws per pack
| SKU | ARAC9908 |
| Barcode # | 5052127008730 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock