Description
These high-quality Wheel Axles are manufactured from durable material that will provide long-lasting performance when the bashing action is extreme. They are compatible with the Arrma Infraction 4x4 Mega Street Bash Resto-Mod Truck (ARA4215V3), and the Arrma Vendetta 4x4 3S BLX Speed Racer (ARA4319V3).
Description
SpecificationsThese high-quality Wheel Axles are manufactured from durable material that will provide long-lasting performance when the bashing action is extreme. They are compatible with the Arrma Infraction 4x4 Mega Street Bash Resto-Mod Truck (ARA4215V3), and the Arrma Vendetta 4x4 3S BLX Speed Racer (ARA4319V3).
These high-quality Wheel Axles are manufactured from durable material that will provide long-lasting performance when the bashing action is extreme. They are compatible with the Arrma Infraction 4x4 Mega Street Bash Resto-Mod Truck (ARA4215V3), and the Arrma Vendetta 4x4 3S BLX Speed Racer (ARA4319V3).
| SKU | ARA310995 |
| Barcode # | 5052127040679 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.1050kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock