Description
This high-quality wheel axle and hub set is manufactured from durable material that will provide long-lasting performance when the bashing action is extreme. It is compatible with the Arrma Granite Grom Mega 380 Brushed Monster Truck (ARA2102).
Description
SpecificationsThis high-quality wheel axle and hub set is manufactured from durable material that will provide long-lasting performance when the bashing action is extreme. It is compatible with the Arrma Granite Grom Mega 380 Brushed Monster Truck (ARA2102).
This high-quality wheel axle and hub set is manufactured from durable material that will provide long-lasting performance when the bashing action is extreme. It is compatible with the Arrma Granite Grom Mega 380 Brushed Monster Truck (ARA2102).
| SKU | ARA311178 |
| Barcode # | 5052127045797 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock