Asuka 1/35 Periscope guard for US Tank Plastic Model Kit
or 4 payments of $2.25 with
Info
Description
Part for plastic model "1/35 US Military Tanks Periscope Guards" from Asuka Models.
Widely used for M4 Sherman and other U.S. military tanks.
This product is a plastic model part. The plastic model is not included.
Adhesives and tools are required for assembly.
Description
SpecificationsPart for plastic model "1/35 US Military Tanks Periscope Guards" from Asuka Models.
Widely used for M4 Sherman and other U.S. military tanks.
This product is a plastic model part. The plastic model is not included.
Adhesives and tools are required for assembly.
Part for plastic model "1/35 US Military Tanks Periscope Guards" from Asuka Models.
Widely used for M4 Sherman and other U.S. military tanks.
This product is a plastic model part. The plastic model is not included.
Adhesives and tools are required for assembly.
| SKU | ASU-35-L40 |
| Barcode # | 4571229098407 |
| Brand | Asuka Model |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock