On Sale
5% OFF
Description
Axial 2-in-1 ESC-Servo Mount
Description
SpecificationsAxial 2-in-1 ESC-Servo Mount
Axial 2-in-1 ESC-Servo Mount
| SKU | AXI31603 |
| Barcode # | 605482279175 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |