On Sale
5% OFF
SKU: AXI252002
Axial AR90 Diff Cover Axle Housing Red, 2pcs, SCX6
$22.79
or 4 payments of $5.70 with
Info
Price Matchup
Description
This AR90 Diff Cover Axle Housing Red (2) is compatible with the Axial SCX6 Jeep JLU Wrangler 4WD Rock Crawler.
Description
SpecificationsThis AR90 Diff Cover Axle Housing Red (2) is compatible with the Axial SCX6 Jeep JLU Wrangler 4WD Rock Crawler.
Description
This AR90 Diff Cover Axle Housing Red (2) is compatible with the Axial SCX6 Jeep JLU Wrangler 4WD Rock Crawler.
Specifications
| SKU | AXI252002 |
| Barcode # | 605482125472 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.1050kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ