Axial Lexus GX470 SCX24 4WD RTR Crawler, Silver
or 4 payments of $71.25 with
Info
Description
Realism, performance, and value — get them all in the 1/24 scale SCX24 Lexus GX 470 RTR micro crawler. With oil-filled shocks, Spektrum electronics, and many scale features, it’s a trail-ready rig that offers overlanding style in a go-anywhere size.
Description
SpecificationsRealism, performance, and value — get them all in the 1/24 scale SCX24 Lexus GX 470 RTR micro crawler. With oil-filled shocks, Spektrum electronics, and many scale features, it’s a trail-ready rig that offers overlanding style in a go-anywhere size.
Realism, performance, and value — get them all in the 1/24 scale SCX24 Lexus GX 470 RTR micro crawler. With oil-filled shocks, Spektrum electronics, and many scale features, it’s a trail-ready rig that offers overlanding style in a go-anywhere size.
| SKU | AXI-1532T2 |
| Barcode # | 660132952846 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock