Axial SCX24 Jeep Gladiator 1/24 Crawler RTR Green - AXI00005V2T3
SKU: AXI00005V2T3
$265.99 5% off RRP
Description
Axial SCX24 Assembled Front Axle
Description
SpecificationsAxial SCX24 Assembled Front Axle
Axial SCX24 Assembled Front Axle
| SKU | AXI31609 |
| Barcode # | 605482298534 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |