On Sale
31% OFF
Description
Balsa Block 100 x 50 x 450mm (1)
Description
SpecificationsBalsa Block 100 x 50 x 450mm (1)
Balsa Block 100 x 50 x 450mm (1)
| SKU | BAL-1211 |
| Barcode # | 9326063002685 |
| Brand | Pacific Balsa |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |