SKU: G5055610
Bandai HG 1/144 STRIKE FREEDOM GUNDAM - G5055610
$44.99
or 4 payments of $11.25 with
Info
Price Matchup
Description
Bandai HG 1/144 STRIKE FREEDOM GUNDAM
Description
SpecificationsBandai HG 1/144 STRIKE FREEDOM GUNDAM
Description
Bandai HG 1/144 STRIKE FREEDOM GUNDAM
Specifications
| SKU | G5055610 |
| Barcode # | 4573102556103 |
| Brand | Bandai |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ