On Sale
5% OFF
Description
Battery 9.6V 700mAh
Description
SpecificationsBattery 9.6V 700mAh
Battery 9.6V 700mAh
| SKU | TRC-9116-DJ01 |
| Barcode # | 2000000002514 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |