On Sale
5% OFF
Description
Battery Case 8SC
Description
SpecificationsBattery Case 8SC
Battery Case 8SC
| SKU | HB-89304 |
| Barcode # | 4711605960038 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |