PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
Description
Battery for Sky King
Description
SpecificationsBattery for Sky King
Battery for Sky King
| SKU | WLF959-010 |
| Barcode # | 8793000015823 |
| Brand | WL TOYS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |