K&S 87151 STAINLESS STEEL STRIP (12IN LENGTHS) .012X1/2 (1 STRIP PER BAG X
SKU: KS87151
$1.81 5% off RRP
On Sale
5% OFF
Description
Battery
Description
SpecificationsBattery
Battery
| SKU | WL144001-1652 |
| Barcode # | 8793000019524 |
| Brand | WL TOYS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |