On Sale
9% OFF
Description
Bearing 16 x 8 x 5 8pcs
Description
SpecificationsBearing 16 x 8 x 5 8pcs
Bearing 16 x 8 x 5 8pcs
| SKU | rh-85063 |
| Barcode # | RH-85063 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |