Beemax 1/24 BMW M3 Tour de Corse '87 Winner Detail-Up Parts
or 4 payments of $9.67 with
Info
Description
Photo-etched plate and other details to use with the Beemax kit of the rally version of the BMW M3 E30. 24029
It includes the front hooks used to raise the car quickly with the jacks on the assists, the wheel arch skirts, license plates and rally plates, brake discs, grilles, belt buckles... and also the fabric for the belts and a spectacular antenna made of turned metal.
Includes photo-etched parts, seatbelt fabric, turned metal parts, water slide decals and tobacco sponsor decals.
Description
SpecificationsPhoto-etched plate and other details to use with the Beemax kit of the rally version of the BMW M3 E30. 24029
It includes the front hooks used to raise the car quickly with the jacks on the assists, the wheel arch skirts, license plates and rally plates, brake discs, grilles, belt buckles... and also the fabric for the belts and a spectacular antenna made of turned metal.
Includes photo-etched parts, seatbelt fabric, turned metal parts, water slide decals and tobacco sponsor decals.
Photo-etched plate and other details to use with the Beemax kit of the rally version of the BMW M3 E30. 24029
It includes the front hooks used to raise the car quickly with the jacks on the assists, the wheel arch skirts, license plates and rally plates, brake discs, grilles, belt buckles... and also the fabric for the belts and a spectacular antenna made of turned metal.
Includes photo-etched parts, seatbelt fabric, turned metal parts, water slide decals and tobacco sponsor decals.
| SKU | BEE-E24029 |
| Barcode # | 4545782082067 |
| Brand | Beemax |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder