Moebius 1234 1/25 1965 Ford F-150 Custom Cab Pickup 480-480 Plastic Model Kit
SKU: MO1234
$62.99 10% off RRP
or 4 payments of $15.75 with
Info
Description
Beemax 24018 Kit 1/24 Honda Civic EF9 Group A
Description
SpecificationsBeemax 24018 Kit 1/24 Honda Civic EF9 Group A
Beemax 24018 Kit 1/24 Honda Civic EF9 Group A
| SKU | bee-24018 |
| Barcode # | 4905083105146 |
| Brand | Beemax |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |