Beemax Grade Up 1/24 Peugeot 306 Maxi Evo2 Montecarlo 1999 [E24026]
or 4 payments of $9.00 with
Info
Description
Beemax E24026 Detail Up Set for 1/24 Peugeot 306 Maxi EVO2 1998 Monte Carlo Rally Class Winner 24026
The kit includes metal parts, photo-etched parts, fabric for seat belts, stickers, turned metal parts and assembly instructions.
Set includes metal parts, photo-etched parts, seatbelt fabric, water slide decals, turned metal parts and assembly instruction.
Description
SpecificationsBeemax E24026 Detail Up Set for 1/24 Peugeot 306 Maxi EVO2 1998 Monte Carlo Rally Class Winner 24026
The kit includes metal parts, photo-etched parts, fabric for seat belts, stickers, turned metal parts and assembly instructions.
Set includes metal parts, photo-etched parts, seatbelt fabric, water slide decals, turned metal parts and assembly instruction.
Beemax E24026 Detail Up Set for 1/24 Peugeot 306 Maxi EVO2 1998 Monte Carlo Rally Class Winner 24026
The kit includes metal parts, photo-etched parts, fabric for seat belts, stickers, turned metal parts and assembly instructions.
Set includes metal parts, photo-etched parts, seatbelt fabric, water slide decals, turned metal parts and assembly instruction.
| SKU | BEE-E24026 |
| Barcode # | 4545782078879 |
| Brand | Beemax |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder