On Sale
5% OFF
Description
Servo Link Ball End (FTX-6501)
Description
SpecificationsServo Link Ball End (FTX-6501)
Servo Link Ball End (FTX-6501)
| SKU | rh-10215 |
| Barcode # | 2000000008004 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |