On Sale
10% OFF
SKU: BDM-BC002
Border Model 1/35 Grizzly Battle Tank Plastic Model Kit - BDM-BC002
BDM-BC002
$107.99
or 4 payments of $27.00 with
Info
Price Matchup
Description
Border Model 1/35 Grizzly Battle Tank Plastic Model Kit
Introducing the Grizzly Battle Tank kit that transforms into two different modes!
- Features illuminated gimmick (requires LR44 batteries x3, sold separately)
- No glue required (snap kit)
- No painting needed (color parts)
- Includes clear parts
- Movable tracks
Description
SpecificationsBorder Model 1/35 Grizzly Battle Tank Plastic Model Kit
Introducing the Grizzly Battle Tank kit that transforms into two different modes!
- Features illuminated gimmick (requires LR44 batteries x3, sold separately)
- No glue required (snap kit)
- No painting needed (color parts)
- Includes clear parts
- Movable tracks
Description
Border Model 1/35 Grizzly Battle Tank Plastic Model Kit
Introducing the Grizzly Battle Tank kit that transforms into two different modes!
- Features illuminated gimmick (requires LR44 batteries x3, sold separately)
- No glue required (snap kit)
- No painting needed (color parts)
- Includes clear parts
- Movable tracks
Specifications
| SKU | BDM-BC002 |
| Barcode # | 6971995746676 |
| Brand | BORDER MODEL |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ