Savox SCSB2251SG Top And Bottom Servo Case With Screws For SGSB2251SG - SAV-CASESB2251
SKU: SAV-CASESB2251
$10.90 31% off RRP
or 4 payments of $5.66 with
Info
Description
Brushed Motor 550 (FTX-6558)
Description
SpecificationsBrushed Motor 550 (FTX-6558)
Brushed Motor 550 (FTX-6558)
| SKU | RH-H0029 |
| Barcode # | 8793000014253 |
| Brand | RIVER HOBBY VRX |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |