On Sale
5% OFF
Description
Bullet - 4.0 1/8th truck wheel (white)"
Description
SpecificationsBullet - 4.0 1/8th truck wheel (white)"
Bullet - 4.0 1/8th truck wheel (white)"
| SKU | JC3369W |
| Barcode # | 845937012784 |
| Brand | JCONCEPTS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |