On Sale
10% OFF
Description
Cap Screw M3x6mm
Description
SpecificationsCap Screw M3x6mm
Cap Screw M3x6mm
| SKU | HB-32306 |
| Barcode # | 4711605968683 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |