On Sale
5% OFF
Description
Cap Screw M4X15
Description
SpecificationsCap Screw M4X15
Cap Screw M4X15
| SKU | hb-32415 |
| Barcode # | 4717677175776 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |