On Sale
5% OFF
or 4 payments of $32.77 with
Info
Description
Carbon Chassis Plate Set: Promoto-MX
Description
SpecificationsCarbon Chassis Plate Set: Promoto-MX
Carbon Chassis Plate Set: Promoto-MX
| SKU | LOS361000 |
| Barcode # | 605482171417 |
| Brand | Losi |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |