On Sale
5% OFF
Description
Centre Diff Top Plate/Air Filter Holder
Description
SpecificationsCentre Diff Top Plate/Air Filter Holder
Centre Diff Top Plate/Air Filter Holder
| SKU | HB-90012 |
| Barcode # | 4717677170184 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |