On Sale
5% OFF
Description
Centre Drive Shaft EP Cage Truggy
Description
SpecificationsCentre Drive Shaft EP Cage Truggy
Centre Drive Shaft EP Cage Truggy
| SKU | HB-93002 |
| Barcode # | 4711605972819 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |