On Sale
5% OFF
Description
Chassis EP Cage Truggy
Description
SpecificationsChassis EP Cage Truggy
Chassis EP Cage Truggy
| SKU | HB-93003 |
| Barcode # | 4711605972826 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |