Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
Chassis
This is a replacement Team Associated Chassis, for use with the ProSC10, DB10 and Trophy Rat.
This part fits the following vehicles:
Description
SpecificationsChassis
This is a replacement Team Associated Chassis, for use with the ProSC10, DB10 and Trophy Rat.
This part fits the following vehicles:
Chassis
This is a replacement Team Associated Chassis, for use with the ProSC10, DB10 and Trophy Rat.
This part fits the following vehicles:
| SKU | ASS71024 |
| Barcode # | 784695710245 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.4530kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |