Chronicle Dampening Pad / Wetting Palette
or 4 payments of $3.37 with
Info
Description
A handy 6cm in width, our wetting palette can be used to control the amount of moisture within your brush and simply improve the speed, application, and overall quality of your paints and painting.
Description
SpecificationsA handy 6cm in width, our wetting palette can be used to control the amount of moisture within your brush and simply improve the speed, application, and overall quality of your paints and painting.
A handy 6cm in width, our wetting palette can be used to control the amount of moisture within your brush and simply improve the speed, application, and overall quality of your paints and painting.
| SKU | CHR12080 |
| Barcode # | 9359627006843 |
| Brand | Chronicle |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockBackorder