Hobbywing Xerun XR8 Pro G3 Combo with 4268SD 1900kV G3 Motor Off-Road - HW38020432
SKU: HW38020432
$439.00 23% off RRP
or 4 payments of $127.28 with
Info
Description
Hobbywing HW38020500 Combo XR8 Plus G2S-4268 G3-OffRoad-A 1900KV
Description
SpecificationsHobbywing HW38020500 Combo XR8 Plus G2S-4268 G3-OffRoad-A 1900KV
Hobbywing HW38020500 Combo XR8 Plus G2S-4268 G3-OffRoad-A 1900KV
| SKU | HW38020500 |
| Barcode # | 6938994416481 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |