On Sale
5% OFF
Description
COMPOSITE UPRIGHT REAR - HARD
Description
SpecificationsCOMPOSITE UPRIGHT REAR - HARD
COMPOSITE UPRIGHT REAR - HARD
| SKU | XY323353-H |
| Barcode # | 858170323353433 |
| Brand | XRAY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |